تبلیغات
فناوری اطلاعات وارتباطات - ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می‌شود
یکشنبه 16 آبان 1389

ایمیل ملی در الکامپ رونمایی می‌شود

   نوشته شده توسط: امل جاشکی    

مونبا- مدیریت اینترنت در کشور توسط مرکز " متما "، معرفی پورتال IRAN.IR و رونمایی از ایمیل ملی از جمله خدماتی است که در نمایشگاه الکامپ شانزدهم توسط سازمان فناوری اطلاعات ارایه خواهد شد .
پرویز سبز کار در خصوص بحث مدیریت اینترنت در کشور گفت : سازمان فناوری اطلاعات یک سازمان حاکمیتی است و موضوع اطلاع رسانی و حمایت از توسعه اینترنت در کشور و مدیریت اینترنت توسط این سازمان پیگیری می شود .

email-ایمیل ملی-اینترنت-رونمایی-فناوری اطلاعات
وی با اشاره به فعالیت های اخیر مرکز " ماهر " در خصوص ویرس استاکس گفت : موضوع امنیت فضای تبادل اطلاعات نیز یکی دیگر از مسوولیت های این سازمان بوده و در زمینه شناسایی آسیب های امنیتی و مبارزه با مباحث خلاف امنیت در فضای تبادل اطلاعات فعالیت های زیادی هم انجام شده است .
وی همچنین گفت : در این دوره از نمایشگاه در رابطه با گروه های مطالعاتی امنیت فضای تبادل اطلاعات به کارشناسان اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد .
وی در باره پورتال IRAN .IR نیز گفت : با توجه به اینکه ما هزار و شصت و یکمین خدمت خود را روی این پورتال قرار داده ایم این پورتال به احتمال زیاد در نمایشگاه الکامپ شانزدهم ارائه خواهد شد .
سبز کار در باره ارائه ایمیل ملی نیز گفت : ممکن است در این دوره از نمایشگاه ایمیل ملی رونمایی و به متقاضایان واگذار شود .
وی در خصوص یکی دیگر از خدمات سازمان اظهار داشت : در نمایشگاه اطلاع رسانی در خصوص بحث ISMS ( استاندارد سازی امنیت فضای تبادل اطلاعات ) شده و کارگاه آموزشی برای علاقمندان تشکیل خواهد شد .
وی همچنین گفت : بخش کارگروه تخصصی فاوا نیز در این نمایشگاه ارائه خدمات خواهند داشت .
مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات با اشاره به مرحله دوم حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت گفت : این سازمان در نمایشگاه برنامه هایی هم در خصوص امضای تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش برای حمایت از اتصال و تجهیز مدارس به شبکه ملی اینترانت خواهد داشت .


برچسب ها: email-ایمیل ملی-اینترنت-رونمایی-فناوری اطلاعات ،