تبلیغات
فناوری اطلاعات وارتباطات - فال امروز سه شنبه 18 آبان
سه شنبه 18 آبان 1389

فال امروز سه شنبه 18 آبان

   نوشته شده توسط: امل جاشکی    نوع مطلب :سرگرمی ،

فال امروز                       فال دیروز                        فال فردا

سه شنبه هجدهم آبان ماه  1389 

نام ماه

سمبل ماه

امروز فعالیت های گروهی و كاری اهمیت زیادی دارد. اما سعی كنید افراط نكنید. طرفداران زیادی پیدا می كنید.

فروردین

کمی زیاده روی می کنید اما پشیمان می شوید.مراقب پول خرج کردن تان باشید و مطمئن شوید که پول کافی به همراه خود دارید.اگر مشکل مالی دارید نزد فرد با تجربه بروید آنها می توانند به شما کمک کنند.

اردیبهشت

دیگران در مورد شما غیبت می كنند و زمانی كه به گوش شما می رسد، دچار تردید می شوید و در تصمیم گیری خود شك می كنید. اتفاقات زیادی در حال وقع است كه در حال حاضر از آنها بی خبرید. دیگران رازهایشان را برای شما بیان می كنند و این مسئله در آینده، قوه تخیل شما را در محل كار بالا می برد.

خرداد

عصبانی و دستپاچه شدن فقط همه چیز را خراب تر میکند یک دوست یا همکار سخت گیری می کند اما این سخت گیری دلیل دارد.

تیر

 

امروز وقت زیادی را صرف می كنید تا تقویم كارهای خود را مرتب كنید و می خواهید كه تا آن جا كه ممكن است اوقاتتان را پر كنید. مطمئن شوید كه همه چیز را كامل در هر جا نوشته اید وگرنه متوجه خواهید شد كه در یك زمان 2 برنامه برای خود چیده اید. طی یك تماس تلفنی ممكن است اخبار جالبی را بشنوید و یا آخرین خرده اخبارهای پشت سر دیگران را.

مرداد

لیستی تهیه کنید از تمام وسایلی که برای کریسمس می خواهید تهیه کنید.می توانید لیستی از غذاهایی تهیه کنید تا برای مهمانی بپزیید.

شهریور

امروز بسیار احساس هنرمندی می کنید و از نمایش برخی استعدادهای خلاقانه تان لذت می برید.ممکن است بتوانید هدایایی برای عید درست کنید و یا کارت های کریسمس را تزئین کنید.در موقع بی کاریتان،از ولو شدن روی مبل راحتی و خوردن غذاهای خوشمزه و انواع نوشیدنی لذت می برید به خصوص اگر فرد مورد علاقه تان نیز دقیقاً در کنار شما نشسته باشد.

مهر

امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما این احساس گذراست.از فرصت استفاده کنید و استراحت کنید وبه نیازهای خود فکرکنید.در این زمان احساسات شما بیشتر می شود.سعی کنید آرامش داشته باشید.

آبان

زندگی بقدری شلوغ و پلوغ است كه گاهی نیاز دارید كمی به عقب بایستید و تعمق كنید راجع به این كه واقعاَ چه اتفاقی دارد می افتد. ستاره ها امروز روز ساكتی برایتان بوجود آورده اند، و به شما این موقعیت را می دهند كه راجع به همه چیز فكر كنید. روزتان به هدر نمی رود چون به شما امكان این كه روی اولویت های خود متمركز شوید و این كه چگونه می تواند از وقتتان در هفته های آینده استفاده كنید را می دهد.

آذر

اگر هنوز تحت تاثیر اتفاقات دیروز هستید، در مورد آن ها با یكی از دوستان نزدیك یا همسرتان صحبت كنید. شاید كمی جدی گرفته اید و تنها چیزی كه احتیاج دارید تا از دعوا جلوگیری كند مهربانی است.

دی

تعداد افرادی که اکنون می توانند در مقابل جذابیت شما مقاومت کنند بسیار کم است و دیگران از اینکه به شما کمک کنند و یا لطفی در حق شما کنند بسیار خوشحال خواهند شد. دعوت هیجان انگیزی از شما خواهد شد و برای تان مشکل خواهد بود تا در مقابل ناشناخته ها مقاومت کنید. بنابراین حتی سعی هم نکنید که مقاومت کنید.

بهمن

امروز از به هم باز کردن یک معما در سرمایه گذاری شما ممکن است مکافات شود.رسیدگی به مدارک اداری را یک کار روزمره خواهید دید . این طور نیست؟ این بهتر از آن است که تحت کنترل کسی بوده و همیشه نزد رئیس بانک پست وضعیت باشید. این طور نیست؟

اسفند

برچسب ها: فال ، طالع بینی ، برچسب ها: فال روزانه fal roozane motevaledin hame mah ha فال هر روز متولدین همه ماه ها طالع هر روز فال روز fal roozane fal فال و طالع روز شما فال روزانه متولدین همه ماه ها طالع روزانه طالع بینی روزانه همه ماه ها فال هر روز فال روز همه ماه ها بهترین فال روز وبلاگ فال روز سایت فال روز fal 89 89 فال fal rooz ،