تبلیغات
فناوری اطلاعات وارتباطات - هدف اچ‌تی‌سی بازار فروش نرم‌افزار آنلاین است
سه شنبه 18 آبان 1389

هدف اچ‌تی‌سی بازار فروش نرم‌افزار آنلاین است

   نوشته شده توسط: امل جاشکی    نوع مطلب :اخبار ،

همکاران سیستم - شرکت تایوانی اچ‌تی‌سی (HTC)، یکی از تولیدکنندگان بزرگ گوشی‌های موبایل هوشمند در حال جذب برنامه‌نویس برای راه‌انداری یک فروشگاه اینترنتی نرم‌افزار و کتاب الکترونیکی است.
شرکت اچ تی سی یکی از آخرین شرکت‌های تولیدکننده ابزار ارتباطی قابل حمل است که قصد وارد شدن به بازار محتوا و نرم‌افزار آنلاین را دارد. شرکت اپل، گوگل و نوکیا از اولین رقبای این بازار بودند. به تازگی شرکت Acer نیز اعلام کرده راه‌اندازی یک فروشگاه نرم‌افزار "نسل جدید" را در برنامه کاری دارد.


راه‌اندازی فروشگاه‌های اینترنتی متعدد از سوی شرکت‌های تولید کننده موبایل نشان دهنده بالا گرفتن رقابت در بازار فروش نرم‌افزار و محتوا به صورت آنلاین است.
شرکت اچ تی سی به مدد افزایش محبوبیت گوشی‌های موبایل خود رشد بسیار خوبی داشته است، تا جایی كه در سه ماهه سوم 2010 درآمدش دو برابر شده و به حدود 2.51 میلیارد دلار رسیده ‌است. در حال حاضر اچ تی سی با سامسونگ برای بدست آوردن رتبه چهارم تولید گوشی‌های موبایل رقابت جدی دارد.
اکنون این شرکت با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب و نرم‌افزار به بازار جدیدی وارد می‌شود. یک منبع آگاه گفت اچ تی سی اولین تیم برنامه‌نویسان و متخصصان بازاریابی این فروشگاه را در تایوان استخدام می‌كند ولی به زودی 100 نفر دیگر در نقاط مختلف جهان به این تیم می‌پیوندند.
اچ تی سی از ماه سپتامبر با فروشگاه اینترنتی کتاب Kobo برای راه‌انداری سرویس خرید کتاب بر روی گوشی‌هایش همکاری می‌كند.


برچسب ها: هدف ، بازار ، اچ تی سی ، htc ، نرم افزار آنلاین ، فروشگاه اینترنتی ، گوشی ،