تبلیغات
فناوری اطلاعات وارتباطات - پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران كارگاه‌های آموزشی خود را در روز پنجشنبه مورخ 20/8/89 در سالن دولت الكترونیك برگزار می‌كند.

به گزارش ستاد خبری الكامپ، بنابر اعلام دبیرخانه شورای عالی اطلاع رسانی، روز چهارم نمایشگاه الكامپ با عنوان كاربری و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات نام‌گذاری شده است كه متولی آن دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی و پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران می‌باشد.

به همین مناسبت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران كارگاه‌های آموزشی خود را در روز پنجشنبه مورخ 20/8/89 در سالن دولت الكترونیك برگزار می‌كند.

كارگاه اول با موضوع «پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها» توسط دكتر سید امید فاطمی، رییس پژوهشگاه و رحمت‌الله همتی، رییس مركز اطلاعات و مدارك علمی(وابسته به پژوهشگاه) ارائه خواهد شد.

زمان برگزاری این كارگاه از ساعت 11:20 – 12:05 پنجشنبه روز چهارم نمایشگاه و در محل سالن دولت الكترونیك(غرفه 17) می‌باشد.

كارگاه دوم با موضوع «دستاوردهای پژوهشی» نیز با سخنرانی دكتر فاطمی، رییس پژوهشگاه از ساعت 12:15 – 13 در همان مكان برگزار می‌شود.

گفتنی است، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران در سالن دولت الكترونیك، غرفه سه جدیدترین محصولات علمی فناوری خود را عرضه می نماید.


برچسب ها: پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران كارگاه‌های آموزشی خود را در روز پنجشنبه مورخ 20/8/89 در سالن دولت الكترونیك برگزار می‌كند. ، الکامپ ، كارگاه «پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها» و «دستاوردهای پژوهشی» ، پایان نامه ، پژوهش ،